ikonka wózka sklepowego z zakupami

O firmie SKUGI

Szukasz nowoczesnego, łatwego do montażu i demontażu, funkcjonalnego, trwałego oraz unikalnego rozwiązania do zacienia swojego ogrodu, tarasu oraz na przykład piaskownicy czy placu zabaw? Firma SKUGI proponuje żagle przeciwsłoneczne, które odpowiedzą na Państwa oczekiwania.

W naszym sklepie oferujemy wysokiej jakości żagle w różnych kolorach, kształtach i rozmiarach, proponujemy również zakup gotowego zestawu w postaci żagla wraz z kompletnym osprzętem do montażu. Prócz żagli oferujemy również maszty ze stali nierdzewnej, elementy złączne, naciągowe oraz kotwiące do elewacji budynku i dachu. Potrzebujesz cienia skrojonego na Twoje potrzeby, a może usługi montażu ? Zapraszamy do kontaktu.

SKUGI oferuje innowacyjne w Polsce żagle przeciwsłoneczne wodoodporno-zacieniające, wykonane z najlepszych tkanin akrylowych dostępnych na rynku europejskim, o gramaturze 290g/m² oraz żagle wyłącznie zacieniające, tworzone z tkaniny typu HDPE Premium (TENTMESH), o gramaturze 340g/m² oraz HDPE 320g/m².

Maszty oraz elementy montażowe produkowane są ze stali nierdzewnej, zapewniając tym samym długie i bezproblemowe użytkowanie ich przez wiele lat. Należy podkreślić, że całość produkcji żagli oraz elementów montażowych znajduje się na terenie Polski.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, którzy szukają rozwiązań standardowych z możliwością ich konfiguracji według własnych potrzeb, stworzyliśmy sklep. W naszym sklepie oferujemy sprzedaż żagli przeciwsłonecznych, masztów, elementów złącznych i naciągowych oraz kompletnych zestawów żagli wraz z osprzętem.

Dla osób szukających cienia skrojonego na własne potrzeby oferujemy nasze doradztwo oraz projekt wraz z ofertą cenową.

  • Zarejestruj się

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło