Żagiel na taras

Aktywne filtry

Żagle na taras to produkty, które znacznie poprawiają komfort wypoczynku. Piękna pogoda i palące słońce to czynniki, które przemawiają za integracją na świeżym powietrzu. Spotkania z rodziną i znajomymi w przydomowym ogrodzie lub na tarasie to coś, na co wiele osób czeka cały tydzień. Kiedy jednak słońca jest zbyt wiele, trudno czerpać przyjemność z przebywania na zewnątrz. Jeśli ten problem jest Ci znany i szukasz zacienionego miejsca podczas wypoczynku na świeżym powietrzu, zapoznaj się z naszą ofertą i przekonaj się, że żagiel na taras to rozwiązanie dostosowane do Twoich potrzeb.

Czym jest żagiel ogrodowy przeciwsłoneczny?

Żagiel ogrodowy przeciwsłoneczny to produkt z segmentu premium. Jest specjalnie uformowanym i wykończonym fragmentem tkaniny, która tworzy powierzchnię służącą do zacienienia. Żagiel słoneczny wraz z osprzętem jest lekką i praktyczną konstrukcją stosowaną jako osłona przeciwsłoneczna wielu miejsc. W naszej ofercie znajdziesz między innymi żagiel przeciwsłoneczny w odpowiednim kształcie, żagiel przeciwdeszczowy do ogrodu lub na taras, a także żagiel przeciwsłoneczny nad piaskownicę.

Zalety zadaszeń typu żagiel

Tworzące nowoczesną przestrzeń wypoczynkową żagle na taras przeciwdeszczowe i przeciwsłoneczne mają wiele przydatnych cech, które w bezpośredni sposób wpływają na ich wciąż rosnącą popularność. Do podstawowych zalet należą:

  •  - łatwość montażu i demontażu (możliwy jest samodzielny montaż przez klienta, który w każdej chwili może liczyć na doradztwo i dodatkowe instrukcje, kolejny atut to możliwość całkowitego demontażu żagla i masztów na okres zimowy),
  •  - trwałość, którą gwarantuje użycie tylko certyfikowanych tkanin najwyższej jakości,
  •  - estetyka i funkcjonalność (nasze produkty, dzięki dopracowaniu najdrobniejszych detali, trafiają w gusta nawet najbardziej wymagających klientów),
  •  - lekkość konstrukcji, która nie przytłacza.

Żagiel słoneczny prostokątny czy trójkątny – który wybrać?

W naszej ofercie znajdziesz produkty o różnych wymiarach oraz kształtach. W zależności od potrzeb możesz zdecydować się na żagiel przeciwsłoneczny prostokątny lub trójkątny, a także niestandardowy żagiel tarasowy na wymiar.

Żagiel prostokątny na taras wyposażony jest we wcięcia znajdujące się na bokach żagla. Służą one do właściwego napięcia tkaniny. W każdym narożniku umieszczono stalowy uchwyt (d-ring). Oferowany produkt może zostać wykonany z wodoodpornej tkaniny akrylowej lub z tkaniny wyłącznie zacieniającej HDPE i HDPE Premium.

Żagle trójkątne również dostępne są w naszej ofercie w trzech wariantach, czyli wodoodpornej, HDPE i HDPE Premium. Boki tego rodzaju żagli także posiadają wcięcia umożliwiające prawidłowe napięcie tkaniny, a w każdym z rogów umieszczone zostały uchwyty (d-ring) ze stali kwasoodpornej. Są to produkty dostępne w wielu rozmiarach – istnieje także możliwość wykonania żagla trójkątnego na wymiar.

Ile kosztuje żagiel na taras?

Żagle dostępne w naszym sklepie w tradycyjnej sprzedaży, mają ceny określone na podstawie rozmiaru i rodzaju tkaniny, z której tworzony jest żagiel, natomiast cena egzemplarzy niestandardowych, projektowanych pod daną lokalizację dodatkowo zawiera koszt usługi projektowej. Zachęcamy do kontaktu w celu wyceny produktu, a także uzyskania dodatkowych informacji!

  • Zarejestruj się

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło