Żagle wodoodporne na wymiar

Oferujemy żagle wodoodporne na wymiar. Są to produkty, które nie tylko doskonale chronią przed słońcem, ale również przed opadami. Wybierając produkt wykonany na zamówienie, otrzymujesz żagiel idealnie dopasowany do przestrzeni, którą chcesz ochronić przed słońcem i deszczem.

Oferujemy naszym klientom wybór kształtu, który najlepiej odpowiada ich potrzebom. Możesz zdecydować się na żagiel kwadratowy, trójkątny, prostokątny lub niestandardowy kształt. Żagle wodoodporne na wymiar dostępne są również w wielu kolorach, co pozwala na idealne dopasowanie go do stylu Twojego ogrodu lub tarasu.

Nasze żagle wykonujemy z tkaniny akrylowej, co sprawia, że są one niezwykle wytrzymałe i doskonale opierają się niekorzystnym warunkom atmosferycznym, takim jak silny wiatr, deszcz czy palące słońce. Tkanina, którą stosujemy, posiada Certyfikat Oeko-Tex, który gwarantuje, że jest to produkt nietoksyczny, nie posiada nieprzyjemnego zapachu, a w jego produkcji nie użyto pestycydów, rakotwórczych czy lotnych substancji.

Żagiel wodoodporny wykonany na wymiar i odpowiedni sposób mocowania żagla przeciwsłonecznego to gwarancja, ze produkt ten doskonale sprawdzi się zarówno latem, jak i wiosną oraz jesienią.

Aktywne filtry

  • Zarejestruj się

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło