Żagiel przeciwsłoneczny ze słupkami i mocowaniem

Aktywne filtry

W naszej ofercie znajdziesz kompletnie wyposażony żagiel przeciwsłoneczny ze słupkami i mocowaniem, gotowy do montażu. W skład przykładowego zestawu wchodzi: jeden lub kilka masztów z szyną lub oczkiem, mocowanie do budynku oraz żagiel w wybranym wymiarze i kolorze. 

Latem pragniemy spędzać jak najwięcej czasu na świeżym powietrzu, ciesząc się słońcem i ciepłem. Niezależnie od tego, czy planujemy relaks na tarasie, w ogrodzie, czy nad basenem, warto zadbać o komfort naszego wypoczynku. Właśnie wtedy na ratunek przychodzi żagiel przeciwsłoneczny wodoodporny z osprzętem.

Żagiel przeciwsłoneczny to rodzaj tkaniny naciągniętej na specjalnej konstrukcji, która pełni funkcję osłony przed słońcem. Dzięki swoim właściwościom, żagle przeciwsłoneczne skutecznie chronią przed promieniowaniem UV, a jednocześnie zapewniają naturalną wentylację i cień. Wodoodporność materiału sprawia, że żagle są również doskonałą ochroną przed deszczem. Jedną z głównych zalet żagli przeciwsłonecznych jest ich łatwy montaż oraz demontaż. 

  • Zarejestruj się

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło