Żagiel przeciwsłoneczny ze słupkami

Maszty z oczkiem, nazywane również słupkami do żagla, to proste konstrukcje służące do podtrzymywania żagli. Są one wykonane ze stali nierdzewnej szlifowanej, aby zapewnić jak największą wytrzymałość i odporność na warunki atmosferyczne.

Słup do żagla przeciwsłonecznego można ustawiać w różnych konfiguracjach, dzięki czemu łatwo stworzyć strefę cienia w wybranym przez siebie miejscu. Na górze masztu znajduje się oczko (ucho), które służy do mocowania żagla, dzięki zastosowaniu systemu lin i bloczków lub innych elementów złącznych na przykład ściągacza żeglarskiego.

Słupy do żagla przeciwsłonecznego, które znajdziesz w naszej ofercie, dostępne są w różnych średnicach i długościach. Wyjściowa długość rury masztu to 3m, ale dostępne są również słupy 3,5 m w wybranych średnicach. Oferujemy także maszty z szyną.

Słupki do żagla z osprzętem

W naszej ofercie znajdziesz kompletnie wyposażony żagiel przeciwsłoneczny ze słupkami, gotowy do montażu. W skład przykładowego zestawu masztu z oczkiem wchodzi: słup wyposażony w śrubę oczkową zamkniętą, rura fundamentowa, bloczek pojedynczy, bloczek podwójny, knaga oraz lina z zaciskiem. Istnieje możliwość wyboru opcji bez rury fundamentowej.

Aktywne filtry

  • Zarejestruj się

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło