Żagle przeciwsłoneczne wodoodporne

Aktywne filtry

Oferujemy żagle przeciwsłoneczne wodoszczelne z tkaniny akrylowej. Są to produkty bardzo wytrzymałe i odporne na niekorzystne warunki atmosferyczne, takie jak silny wiatr, deszcz czy palące słońce. Boki żagla wodoodpornego posiadają wcięcia, umożliwiające prawidłowe napięcie tkaniny, a w każdym z rogów żagla znajduje się uchwyt ze stali kwasoodpornej, co wpływa na trwałość produktu.

Żagle przeciwsłoneczne wodoszczelne wykonujemy z tkaniny akrylowej o gramaturze 290 g/m2. Dzięki zastosowaniu tego rodzaju tkaniny nasze żagle posiadają doskonałą odporność na promienie UV, są bardzo mocne, a ich kolory trwałe.

Każdy dostępny w naszej ofercie żagiel wodoodporny posiada specjalną powłokę Duraclean® i Teflon®, która chroni przed zanieczyszczeniami i pleśnią przy jednoczesnym zastosowaniu preparatów do czyszczenia i impregnacji. Nasze produkty posiadają Certyfikat Oeko-Tex, który zapewnia, że tkanina nie jest toksyczna i nie zawiera szkodliwych substancji.

W naszej ofercie dostępne są produkty w różnych wymiarach i kolorach, możesz zamówić także żagiel przeciwsłoneczny wodoszczelny na wymiar.

  • Zarejestruj się

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło