Żagle HDPE Premium

Oferujemy żagle HDPE Premium wykonane z tkaniny siatkowej HDPE o gramaturze 340 g/m², zaprojektowanej w Australii i dostosowanej do tamtejszych warunków klimatycznych. Żagle mają wcięcia na bokach, co umożliwia prawidłowe napięcie tkaniny, a w każdym z rogów znajduje się uchwyt (d-ring) ze stali kwasoodpornej. Tkanina jest zacieniająca i przepuszcza wodę, jest także odporna na działanie wysokich i niskich temperatur (od 70 do -30°C).

Dlaczego warto wybrać żagle HDPE Premium?

Tkanina, z której wykonujemy żagle, jest niezwykle trwała i wytrzymała, odporna na działanie promieniowania UV – blokuje aż od 91% do 98,8% szkodliwych dla człowieka promieni UV. Zastosowanie wysokiej jakości barwników powoduje, że tkanina nie blaknie i przez wiele lat doskonale się prezentuje.

Dodatkowo tkanina ta posiada certyfikat OEKO-TEX, co oznacza, że jest bezpieczna dla zdrowia i nie zawiera szkodliwych substancji, takich jak pestycydy czy rakotwórcze związki chemiczne. Konstrukcja żagla HDPE Premium gwarantuje stabilność, a sam produkt jest łatwy w użytkowaniu i utrzymaniu u czystości.

Zakup żagla zacieniającego HDPE Premium to inwestycja w produkt wysokiej jakości, trwały i łatwy w użytkowaniu, który zapewni skuteczną ochronę przed promieniowaniem UV i w sposób estetyczny zacieni przestrzeń na zewnątrz.

Aktywne filtry

  • Zarejestruj się

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło