Zasłony tarasowe na wymiar

Wykonujemy zasłony tarasowe zewnętrzne na indywidualne zamówienie klienta. Są to produkty, które doskonale sprawdzają się nie tylko na tarasach, ale również do osłony altan i pergoli przed słońcem, wiatrem, opadami i insektami.

Zasłony do altany ogrodowej, które znajdziesz w naszej ofercie, wykonane są z wytrzymałej tkaniny, która doskonale ochroni konstrukcje nie tylko przed wzrokiem sąsiadów, ale też warunkami atmosferycznymi. Dzięki zastosowaniu zasłony możesz spokojnie spędzać czas z przyjaciółmi, nie martwiąc się o nadchodzący deszcz lub mocne słońce.

Oferujemy także zasłony do pergoli. Zapewniają one skuteczną ochronę przed słońcem, jednocześnie pozwalając na swobodny przepływ powietrza. Oferujemy wykonanie tych produktów w wymiarach dostosowanych do potrzeb klienta, istnieje także możliwość wybrania koloru zasłony, by dobrze komponowała się z domem i ogrodem.

Zasłony do pergoli

Istnieje kilka różnych rodzajów zasłon do pergoli różniących się m.in. sposobem montażu. Wybór odpowiedniego zależy od preferencji właściciela i konstrukcji pergoli. Pierwszym z nich jest montaż na szynach, który pozwala na łatwe przesuwanie zasłon wzdłuż pergoli, zapewniając elastyczność w regulacji nasłonecznienia i prywatności. Drugą opcją jest montaż zasłony na linkach stalowych przy pomocy karabińczyków. Jest to opcja bardzo łatwa w montażu, ekonomiczna i zdecydowanie najbardziej popularna.

Zasłony do pergoli są doskonałym wyborem dla osób poszukujących stylowej i funkcjonalnej ochrony przed słońcem oraz chcących zachować prywatność w swoim ogrodzie. Wybierając odpowiedni materiał, rodzaj montażu oraz dbając o regularną pielęgnację zasłon, można cieszyć się ich zaletami przez wiele sezonów.

Zachęcamy do kontaktu – doradzimy Ci, jaki produkt najlepiej spełni Twoje oczekiwania!

Obecnie nie posiadamy w sprzedaży produktu tej kategorii

Sprawdź produkty w kategorii nadrzędnej

  • Zarejestruj się

Nowa rejestracja konta

Posiadasz już konto?
Zaloguj się lub zresetuj hasło